Shiten gumat Pirelli

Shitet nga: Endrit 18 Pri 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gumat pirelli 225/45/17 shum tmira dimrin e kalum te perdorura veq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim