Shitje të gomave dhe felneve

Shitet nga: Avdyl Ismajli 24 Dhj 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bëjmë shitjen e gomave 15-16-17-18-19-20
Plus fellne me goma 15-16-17 per Opel Volvo Pezho ,të sapo ardhura nga Zvicra sasia është e limituar
Qmimi shum i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim