U SHITEN FELLNET FLM MERR JEP

Shitet nga: /////////****** 08 Maj 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes guma me bandasha shum ne gjendje te mir Gumat jon 15 me c shes edhe 2 burmazhina te erdhura nga zvicrra pres blerz serioz 045 629 792 ose ne nr 049 166 751 po ashtu shiten edhe FELLNET per GOLF 4 AUDI PASAD. WV.. ETJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim