U Shitën Flm Merrjep

Shitet nga: Fellne 15 Mar 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

315 EUR   350 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne Pêr Golf 6 Turan etj Fellnet Jon Shum Tê Rujtne Nuk Dridhin Tê intereuarit Mun Tê Lajmrohén 049/444/864
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim