U Shiten Fellne 16 Coll Per Mercedes C klas

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto fellne Lali 24 Pri 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
U Shiten Fellne 16 Coll për Mercedes C clas
Fellga Felge Disqe goma
viber +37744 52 52 66
facebok: Auto Fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim