U Shiten Fellne 17 coll për Audi A4-A5-A6 golf 7..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto fellne Lali 25 Qer 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
U Shiten Fellne 17 coll për Audi A4-A5-A6 golf 7-6-6 Passat Pa Goma

Fellga Felge Disqe goma
viber +37744 52 52 66
facebok: Auto Fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim