U Shiten Fellne 17 coll per Golf 7-6-5 Tauran Sh..

Shitet nga: Auto Fellne Lali 28 Krr 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
U Shiten Fellne 17 coll per Golf 7-6-5 Tauran Sharan Passat

Viber +37744 52 52 66
Facebok Auto Fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim