U Shiten flm merrjep Fellnet 21 Coll X6-5 Me Goma

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Fellne LALI 21 Mar 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
U shiten flm merrjep Shiten Fellnet 21 Coll X6-5 me Goma thujse te reja Original BMW

Fellga felge disqe
viber +37744 52 52 66
facebok Auto Fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim