U shiten Fellne 17 coll originale Mercedes E klas

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Fellne LALI 06 Maj 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
U shiten Fellne 17 coll originale Mercedes E klas C klas

Viber +37744 52 52 66
Facebok Auto Fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim