U shiten Fellne 20 Coll për X6

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Fellne Lali 24 Pri 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 20 Coll për X6 me Goma Bridiston RSC
Fellga Felge Disqe Goma Fellna
Viber +37744 52 52 66
Facebok Auto Fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim