U shiten Flm merrjep.com Fellne 20 Coll për Merc..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Fellne Lali 04 Maj 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
U shiten Flm merrjep.com Fellne 20 Coll për Mercedes ML mercedes Continental
4 Goma 275/45/20 continental

Fellga Felge Disqe goma
viber +37744 52 52 66
facebok: Auto Fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim