U shiten flm merrjep Fellne 19 coll për BMW 530

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto fellne LALI 26 Pri 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Ushiten flm Fellne 19 coll për BMW 530
4 Goma 245/35/19

Viber +37744 52 52 66
Facebok Auto Fellne LALI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim