U shiten flm merrjep Fellne 20 Coll për X6 X5

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto fellne Lali 19 Qer 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 20 Coll për X6 X5 me goma të Reja

fellga Felge Disqe Alumini
viber +37744 52 52 66
facebok Auto Fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim