UNIKONZUM-PETROL Dekorim te veturav maska deko..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: unikonzum-petrol 17 Mar 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shesim dekorim per vetura maska dekoruse GTI me krom
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim