UNIKONZUM-PETROL Farat me leda dhe shtopat per ..

Shitet nga: berat 12 Jan 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten farat me leda dhe shtopat si te golf 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim