UNIKONZUM-PETROL JASTEK PER ULSE ME TV

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: unikonzum-petrol 27 Gsh 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes jastak per ulse te veturav me TV DVD CD dhe shum komod per kok dhe qaf jan per te gjitha llojet e veturav dhe me te gjitha radiot montohet dhe lidhet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim