UNIKONZUM-PETROL Jastaka per ulse me TV

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: unikonzum-petrol 26 Shk 00:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes jastaka per ulse te veturav me TV DVD CD dhe shum komod per vetura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim