UNIKONZUM-PETROLTe gjitha llojet e rrotacionav

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: unikonzum-petrol 12 Mar 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shesim te gjitha llojet e ledav per kamjon dhe vetura dhe rrotaciona per kamjona 24V dhe 12v
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim