UShiten Fellne 17 coll per Golf 5-6-7

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Fellne Lali 07 Qer 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
U Shiten Fellne 17 coll per Golf 5-6-7 passat pa goma sapo ardhura te Vitit 2015
fellga Felge Disqe Goma
Viber +37744525266
Facebok auto fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim