Zingjir

Shitet nga: Zingjir 18 Nën 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Zingjir veq sa jon ardh prej gjermonije mundi edhe viber +38649552102
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim