auto pjes Endriti vushtrri

Shitet nga: auto pjes endriti 04 Krr 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Pejes te reja per vetura vw mercdes-benz audi opell smart etj qmime volitshem malli orgnall Gjermon 1 vit garancjom
Per me shun kontakto ne viber +36855993
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim