bandash

Shitet nga: astrit 29 Dhj 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne te posa ardhura nga gjermania .Fellnet jan 16tshe per tauran ,golf ,mercedes .Qmimi i arsyeshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim