fellne 14 140 €

Shitet nga: sherif 15 Nën 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 14 jan me 4 vrima ne gjendje te mir arsyja e shitjes e kam shit veturen spo me duhen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim