fellne 15 coll

Shitet nga: fatlum 16 Dhj 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per vw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim