fellne 15 coll

Shitet nga: sefa 20 Shk 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet prej golf 3 shit jan hjek gomat thuje se t reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim