fellne 16 vw& opel audi etj !!!

Shitet nga: fellne 12 Mar 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne per golf 2 3 opel astra corsa etj shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim