fellne 16 per vw opel

Shitet nga: fellne 08 Mar 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne per vw golf 2-3 opel astra audi etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim