fellne 17

Shitet nga: besim 09 Dhj 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
qmimi fiks100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim