fellne 18 dhe goma

Shitet nga: driton 17 Gsh 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 18 KROMIT jan te mira si dhe 4 goma 15 me C dhe 16 me C jan 6 copa i shes apo i ndrroj me naj sen qe m'konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim