fellne me guma

Shitet nga: bedri 05 Shk 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne me guma shumë të mire te ardhura nga Zvicra, kemi edhe vetum guma per Xhipa dhe pikupa shumë te mira,të gjitha jan kompet nga 4 pjes,qmimi shumë i volitshum për më shumë informata me kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim