fellne me guma

Shitet nga: bedri 05 Shk 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me guma dhe vetum guma dimenzione te ndryshme, 205/55R16 , 225/40R18, 225/45R18 255/55R19, 255/55R20, 245/70R16 edhe tjera dimenzione kontakto ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim