fellne per audi

Shitet nga: shkembim 26 Mar 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shesh fellen per audi se bashku me fellne vin gomat qi jane te vendosura ne fellne . Fellnet jan me 5 shrafa
205 /55 R 91 T Continental
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim