fellne

Shitet nga: sefa 20 Shk 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 195 -65 -15 per golf 4 mersedes e tj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim