fellne

Shitet nga: musa 15 Mar 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   170 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 fellne coll 185 50 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim