goma

Shitet nga: nebi 07 Pri 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te reja .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim