goma me bandash

Shitet nga: goma 15 11 Shk 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   90 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma me gjith bandash gomat jon 15she jon t mira t 4 jan t njejta jan ver dimer t ballansune jon ndrrim i mundshem bandashat jon me 5 shtrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim