goma

Shitet nga: Egzon Tahiri 17 Nën 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma 15 me gjith bandash per golf 4 gomat jon te dimnit te perdoruna veq ni dimen jon shumm ne gjendje te mir gomat jan SAVA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim