goma

Shitet nga: albert 02 Jan 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
sa po te ardhura nga xhermanija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim