ndrroj fellne me goma per gjip 15

Shitet nga: bessi 01 Nën 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
ndrroj fellne per mercedes jon 15 me goma te veres i ndrroj me goma per gjip 15 me profil te lart viber +37744694440
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim