shes 4 goma 205 55 16 contidential made in Germany

Shitet nga: Arbeni 24 Shk 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma 205 55 16 contidential made in Germany shum te mira per me shum kontaktoni edhe ne wiber + 37744766088
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim