shes Fellne 15

Shitet nga: fitim 08 Shk 00:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 15 jon shum te rujtne as nuk gjujn as nuk dridhin 2 goma i kan te mira dy jo fellnet bojn per
Golf,passat,caddy,opel,renault,fiat etj.

boj ndrim edhe me naj model tijeter te fellneve mundesisht me kan 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim