shes fellne 15 me gjith guma

Shitet nga: fellne 15 10 Shk 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 15she me gjith guma fellnet jan t mira nuk kan po thuajse as nje grrith si t reja jon kan qen t montuara n mercedes 190 bojn edhe per kerre tjera me 5 shtrafa ndrrim i mundshem me naj sen qe me konvenon psh telefon sharr apo naj sen tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim