shes fellne per golf 4 bora polo BORBET

Shitet nga: arsim 10 Pri 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne shumm te mira po thuajse te reja jan te importuara nga zvicrra fellnet jan origjinale dhe kan guma te reja ! 205/40/r17 !!! ex
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim