shes fellnet 16

Shitet nga: felga 16 10 Shk 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 16 shum t mira kan qen t montuara n mercedes 190 bojn edhe per komba t 3 gjithashtu edhe per kerre tjera me 5 shtrafa jon shum t mira me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim