shes goma firma PIRELLI -215/65 R 16 98 T M+S

Shitet nga: shkembim 20 Shk 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shesh gomat te firmes pirelli 215/65 R 16 98 T M+S . Rrotat jan ne gjendje prefekte si ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim