shes gomat te reja per dimer nr 195/65/15

Shitet nga: ragip 16 Dhj 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat te reja per dimer nr 195/65/15
+386 49 736 153
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim