shes ose ndrroj

Shitet nga: muhamet 27 Tet 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose ndrroj gomat me fellne MS pak te perdorura qmimi 250 euro 195 55 15

Ndrrimi osht i mundshum me goma nr 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim