shes

Shitet nga: egzon kamberi 12 Jan 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 14 jan me 4 shtrafa shum t rujtne me guma t dimrit po ashtu kan edhe shtrafa komplet jan bëjne per golg2-3 passat etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim