shiten

Shitet nga: artan 19 Mar 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gumat 195\65 15R
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim