shiten goma urgjentisht

Shitet nga: gentrit pllana 10 Jan 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shesim 4 goma te veres gomat nuk dridhin nuk gjuajn dhe nuk jan te shpuara as kund
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim